Hotel Diva Spa, Kołobrzeg
Hotel Diva Spa, Kołobrzeg

Najlepsze promocje
tylko na naszej stronie

21 10 2020
22 10 2020
21 10 2020
22 10 2020
Wyjątkowy Sylwester nad morzem

Wyjątkowy Sylwester nad morzem

04 grudnia 2019

Zaplanuj wystrzałowy Sylwester nad Bałtykiem i wejdź w 2020 rok w szampańskim nastroju.

Sylwestrowa oferta hotelu Diva Spa to propozycja dla wymagających, którzy chcą połączyć szaloną zabawę w holistycznym relaksem w najlepszym wydaniu. Zabierz rodzinę do Kołobrzegu i spędźcie jedyny taki Sylwester w życiu. Zapewniamy szaloną zabawę dla dorosłych do białego rana połączoną z prawdziwym rejsem po wykwintnych smakach i specjałach, które specjalnie na to wydarzenie przygotował nasz Szef Kuchni.

Nie zapominamy także o najmłodszych Gościach. Na nich czeka moc atrakcji: sylwestrowy Kinderbal, kino familijne, wodne animacje na basenie oraz ciekawe zajęcia w Kids Klubie.

Starsi Goście mogą także korzystać z hotelowych atrakcji, zarówno przed imprezą sylwestrową, jak i w Nowym Roku. Kompleks basenowy z gejzerami, jacuzzi, grotą solną i sauną to znakomite formy odprężenia i szansa na szybkie odzyskanie sił witalnych po całonocnej zabawie. Miłośnicy aktywnych form spędzania czasu mogą skorzystać z siłowni i strefy cardio.

Dopełnieniem sylwestrowego wypadu nad morze będą też spacery po pięknej kołobrzeskiej plaży i podziwianie surowego, zimowego oblicza Bałtyku.

Pakiet sylwestrowy jest aktywny w dniach 31.12.2019 r. – 3.01.2020 r.

Rabat dla Ciebie
Newsletter

Już teraz otrzymaj rabat na rezerwację! Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco
z najnowszymi promocjami!

zdrowy hotel
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij