Hotel Diva Spa, Kołobrzeg
Hotel Diva Spa, Kołobrzeg

Die besten Aktionen
nur auf unserer Website

28 03 2023
29 03 2023
28 03 2023
29 03 2023
Ferie w SPA dla rodzin z dziećmi

Ferie w SPA dla rodzin z dziećmi

19 Januar 2023

Rozpoczęły się ferie zimowe. To wyjątkowy czas w roku, z którego pełnymi garściami czerpią zwłaszcza rodziny z dziećmi. Każdy rodzic pragnie zapewnić swojemu dziecku w czasie wolnym dostęp do ciekawych atrakcji oraz sprawić, aby ten okres na długo zapadł w jego pamięć. Doskonałym pomysłem na ferie zimowe jest więc wyjazd i to nie byle gdzie, bo trochę na przekor zimowej aurze – nad polskie morze! Specjalnie z myślą o dzieciach wypoczywających podczas ferii i ich rodzicach, Hotel Diva SPA w Kołobrzegu przygotował swoją ofertę specjalną. Poznajmy ją bliżej!

Ferie zimowe nad polskim morzem. Dlaczego to świetny pomysł?

Zanim jednak przejdziemy do tegorocznej oferty na ferie zimowe Hotelu Diva SPA, warto powiedzieć, dlaczego ten czas warto spędzić właśnie nad polskim morzem. Większość osób planujących urlop w chłodnym okresie w roku wyobraża go sobie raczej w górach – to właśnie górska sceneria charakterystyczna dla południa naszego kraju kojarzy się bowiem z białym szaleństwem oraz aktywnym, zimowym wypoczynkiem. Okazuje się jednak, że północ i nadmorskie okolice wcale nie są pod tym względem gorsze – a wręcz przeciwnie!

Ferie nad morzem szczególnie warto spędzić, jeśli preferujemy ciszę, spokój i chcemy zregenerować siły w mniej zatłoczonym przez turystów otoczeniu. Większość Polaków zimowe ferie spędza bowiem w górach, a w efekcie morze stanowi kameralne miejsce, w którym wypoczniemy i będziemy mogli cieszyć się towarzystwem najbliższych osób. W okresie zimowym nadmorskie okolice Kołobrzegu są nie mniej zachwycające co w lecie, a rześkie, świeże i obfitujące w jod powietrze dodatkowo sprzyja relaksowi, budowaniu odporności i dobremu samopoczuciu. Jeśli dodamy do tego liczne atrakcje, jakie czekają na nas na miejscu, zyskamy pewność, że ferie zimowe nad morzem to świetny pomysł!

Ferie zimowe w Kołobrzegu w Hotelu Diva SPA

Diva SPA to nowoczesny hotel zlokalizowany w samym sercu Kołobrzegu, w odległości zaledwie 250 metrów od błękitnego morza i czystej, piaszczystej plaży. Można go odwiedzić przez cały rok, w tym także w czasie ferii zimowych. Specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi, które tegoroczne ferie pragną spędzić w wyjątkowy, pełen atrakcji sposób, Hotel Diva SPA przygotował swoją ofertę specjalną. Jest ważna od 14.01 do 27.02.2023 i jej ramach można zarezerwować pobyt w luksusowym hotelu SPA na min. 2 noce. W cenie pobytu znajduje się wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji dla całej rodziny. To jednak jeszcze nie wszystko!

Korzystający z oferty goście otrzymują 50% zniżkę na wybrane zabiegi w SPA oraz nieograniczony dostęp do sali zabaw przeznaczonej dla dzieci. Mogą także do woli korzystać z rozbudowanego kompleksu basenów z gejzerami i kaskadami wodnymi, a także kompleksu Wellness, na który składają się takie atrakcje, jak m.in. wanna SPA, sauna sucha, pokój wypoczynkowy i inne. W ramach pobytu zapewniony jest także nieograniczony dostęp do seansów w grocie solnej i Sali Fitness. Specjalnie z myślą o dzieciach spędzających w Diva SPA ferie wspólnie ze swoimi rodzicami, Hotel Diva SPA przygotował natomiast bogaty program animacji, a także rodzinne gry – ping-pong, piłkarzyki i bilard.

10% für Sie
Newsletter

Jetzt 10% Rabatt auf Ihre Buchung! Abonnieren Sie den Newsletter und bleiben Sie
über die neuesten Aktionen auf dem Laufenden!

zdrowy hotel
mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen