Hotel Diva Spa, Kołobrzeg
Hotel Diva Spa, Kołobrzeg

Die besten Aktionen
nur auf unserer Website

28 03 2023
29 03 2023
28 03 2023
29 03 2023
Oferta biznesowa

Oferta biznesowa

28 September 2020

Specjalna oferta B2B dla firm z branży turystycznej i eventowej:

7% prowizji od wartości netto z:

  • konferencji
  • kongresu, targów
  • imprezy integracyjnej
  • różnego rodzaju eventów korporacyjnych np. szkoleń, warsztatów czy premiery produktów
  • wycieczki dla kuracjuszy
  • wycieczki szkolnej
  • pobytów z bonami turystycznymi 500+

…trafia do Państwa.

Atrakcyjne udogodnienia dla Gości i wspaniała lokalizacja 250 m od plaży

Decydując się na organizację wydarzenia warto wziąć pod uwagę hotele biznesowe. Te najlepsze zapewniają dogodne warunki do komfortowej pracy i wypoczynku. Muszą dysponować zarówno odpowiednio zaprojektowaną przestrzenią biznesową, jak

i udogodnieniami, które pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Hotel Diva Spa**** spełnia te wymagania oferując zróżnicowane udogodnienia zaprojektowane dla gości biznesowych. Są to m.in. nowoczesna przestrzeń konferencyjna, ale także strefa spa, fitness, restauracje oraz klub nocny. Co ważne, hotel mieści się zaledwie 250 m od piaszczystej plaży, a także w pobliżu wielu kołobrzeskich atrakcji i zielonych parków.

Idealna przestrzeń konferencyjna

Przestronne sale konferencyjne to podstawa. Hotel Diva Spa**** dysponuje aż trzema. Największa z nich  - Morskie Tango z dostępem do światła dziennego pomieści do 450 osób. Jej powierzchnia sięga 454 m2, a wysokość – 3,3 m. Dwie mniejsze sale - Wiatr i Waniliowa są przeznaczone dla maksymalnie 60 osób. Mają powierzchnie 85 mi wysokość 2,75 m. Dodatkowym atutem sali Wiatr jest dostęp do światła dziennego. Dzięki różnorodnym powierzchniom przestrzeń konferencyjna może spełniać różne funkcje. Większa sala ugości uczestników największych wydarzeń – branżowych konferencji, kongresów, a nawet targów, a mniejsze spełnią oczekiwania firm organizujących szkolenia i poszukujących hotelu na wyjazd integracyjny. Ponadto sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a hotel zapewnia obsługę techniczną, dzięki której każde wydarzenie będzie zorganizowane w pełni profesjonalnie. Ofertę uzupełnia obsługa cateringowa.

Relaks po godzinach

A jak uczestnicy wydarzeń będą spędzać wieczory? Mogą wybrać się na elegancką kolację do jednej z dwóch restauracji zlokalizowanych na terenie Hotelu Diva Spa**** –Riccardo i Bella Donna. Serwowane są w nich dania z różnych regionów Europy, które zadowolą nawet najbardziej wybredne podniebienia. Fanów aromatycznej kawy i świeżych, słodkich wypieków na pewno skusi menu kawiarni „Figiel”. Pełny relaks zapewnią liczne udogodnienia zlokalizowane w strefie odpoczynku. Należą do nich gabinety SPA, basen kryty i otwarty, sauna oraz grota solna. Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli skorzystać z zaplecza sportowego, w skład którego wchodzi siłownia, kort do squasha, stół do ping-ponga oraz bilard. Wieczorem warto odwiedzić Q Club, w którym przy akompaniamencie muzyki i wybornych trunków można bawić się do białego rana. To duży atut zwłaszcza pod kątem organizacji wyjazdu integracyjnego dla firmy.

Masz jeszcze inny pomysł na niepowtarzalny wyjazd firmowy?... Skontaktuj się z nami a my zorganizujemy wszystko, zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta, dopinając każdy etap od dobrej organizacji po bezbłędną realizację.

+48 94 353 60 24, +48 532 758 380

konferencje@hoteldivaspa.pl

konferencja_diva@hoteldivaspa.pl

10% für Sie
Newsletter

Jetzt 10% Rabatt auf Ihre Buchung! Abonnieren Sie den Newsletter und bleiben Sie
über die neuesten Aktionen auf dem Laufenden!

zdrowy hotel
mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen