Hotel Diva Spa, Kołobrzeg
Hotel Diva Spa, Kołobrzeg

Die besten Aktionen
nur auf unserer Website

28 03 2023
29 03 2023
28 03 2023
29 03 2023
Święta i Sylwester nad morzem - dlaczego warto?

Święta i Sylwester nad morzem - dlaczego warto?

19 Dezember 2022

Końcówka roku to wyjątkowy czas. To właśnie wtedy obchodzimy najpiękniejsze i najbardziej magiczne święta w roku, a tydzień po nich, żegnamy się ze starym rokiem i witamy nowy, mając nadzieję, że przyniesie nam jeszcze więcej radości. Ten wyjątkowy czas warto spędzić w równie wyjątkowym otoczeniu – w hotelu Diva Spa w Kołobrzegu. Z myślą o osobach, które chcą w tym roku spędzić Boże Narodzenie i Sylwestra w unikanej, nadmorskiej scenerii, przygotowaliśmy naszą ofertę specjalną. Oto, dlaczego warto z niej skorzystać!

Boże Narodzenie w nadmorskiej scenerii. Odkryj na nowo magię świąt!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, którego z niecierpliwością oczekują nie tylko dzieci. Kojarzy się z wyjątkową, rodziną atmosferą pełną ciepła, miłości i zrozumienia oraz czasem, który chcemy poświęcić wyłącznie najbliższym. Wbrew jednak pozorom, Bożego Narodzenia nie musimy spędzać wyłącznie w domu, zwłaszcza jeśli robiliśmy tak od lat. Świetnym sposobem na urozmaicenie tego czasu i wprowadzenie do niego więcej magii, jest zorganizowanie wyjazdu dla całej rodziny. Zachęcamy szczególnie do odwiedzenia Kołobrzegu, nadmorskiego miasta, w którym mieści się nasz hotel.

Specjalnie z myślą o gościach Diva Spa, którzy obdarzą nas zaufaniem i zdecydują się spędzić Boże Narodzenie w naszych progach, przygotowaliśmy na ten czas wyjątkową, świąteczną ofertę. Jest ważna w okresie 23.12.-28.12.2022 i obejmuje zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji oraz wyjątkowe, bożonarodzeniowe niespodzianki dla dużych i małych gości. Na każdego w pokoju czeka świąteczny upominek, uroczysta kolacja wigilijna, wizyta św. Mikołaja, świąteczne koncerty z muzyką na żywo i wiele innych atrakcji o bożonarodzeniowym charakterze.

Sylwester w Diva Spa w Kołobrzegu. Świętuj z nami najdłuższą noc w roku!

Boże Narodzenie nie jest jedyną okazją, którą warto wykorzystać jako pretekst do zrobienia sobie krótkiego urlopu i wyjazdu nad polskie morze, które szczególnie wyjątkowo prezentuje się w zimie. Tydzień po Świętach Bożego Narodzenia obchodzimy bowiem Sylwestra, na którego huczne świętowanie również zaprasza Diva Spa. Z nami pożegnasz stary rok w wyjątkowy sposób i w wielkim stylu wkroczysz w rok 2023, z pozytywną, pełną radości energią, która będzie towarzyszyła Ci przez kolejne miesiące.

Na Sylwestra w Diva Spa przygotowaliśmy ofertę specjalną, która obejmuje zakwaterowanie w hotelu na minimum 2 noce, wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji, a także wyjątkową kolację sylwestrową połączoną z szampańską Zabawą Taneczną przeznaczoną dla dorosłych gości oraz kolorowym, pełnym atrakcji Balem Sylwestrowym dla dzieci.

Podczas pobytu bożonarodzeniowego i sylwestrowego wszyscy goście Diva Spa mogą liczyć na bogaty program tematycznych animacji, korzystać z nieograniczonego dostępu do naszych basenów, kompleksu Wellness, a także Sali Fitness i tym samym w Nowy Rok wkroczyć zrelaksowani, wypoczęci, zadbani oraz pełni pozytywnej energii i zapału do życia. Dla chętnych, którzy zapragną zapewnić sobie jeszcze więcej atrakcji podczas pobytu w naszym hotelu, przygotowaliśmy specjalną, 50% zniżkę na wybrane zabiegi w SPA.

10% für Sie
Newsletter

Jetzt 10% Rabatt auf Ihre Buchung! Abonnieren Sie den Newsletter und bleiben Sie
über die neuesten Aktionen auf dem Laufenden!

zdrowy hotel
mobile nav bg
Siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen